Новини

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

10 листопада 2023 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої виступили: кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща); Інститут соціологічних наук та педагогіки Академії сільського господарства у Варшаві (Республіка Польща).

14 Листопада 2023


Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

20 жовтня 2023 року у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» взяло участь онлайн біля 100 учасників. Відбулося обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; пошук шляхів популяризації наукової діяльності серед молоді.


20 Жовтня 2023


The 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023)

26-29 вересня 2023 р. у Мадриді відбулася the 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023). Співробітники Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли участь в якості доповідачів даної конференції.


10 Жовтня 2023


Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців

3 жовтня 2023 р. відбулася XVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми», співорганізатором якої багато років поспіль є ІЦО НАПН України. Учасників конференції привітав директор інституту Олег Спірін і виступив з доповіддю «Цифрова трансформація освітніх середовищ: місце та роль педагогічних досліджень».


3 Жовтня 2023


Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року відбулась ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті», організована та проведена відділом технологій відкритого навчального середовища Інституту цифровізації освіти (ІЦО) НАПН України. Співорганізаторами та партнерами конференції стали Національна академія освіти ім. І. Алтинсаріна Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, Краківський педагогічний університет імені Комісії народної освіти, UiT Арктичний університет Норвегії. 


26 Вересня 2023


Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії

20 вересня 2023 року Національний центр «Мала академія наук України» зібрав для обміну кращим педагогічним досвідом і науковими практиками на V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії» найкращих представників науково-освітянської громади України.

Співорганізаторами заходу були провідні наукові установи: академічні дослідні наукові установи, науково-освітні заклади і громадські організації. Інститут цифровізації освіти НАПН України був співорганізатором форуму.

Відкрив Форум академік НАН України, академік НАПН України, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий. Захід зібрав понад 1000 науковців і освітян не тільки з усіх регіонів України, а й з зарубіжжя, зокрема Бразилії, Словаччини, Китаю, Ізраїлю, США, які обговорювали на 9 наукових панелях і 2 круглих столах проблеми, що потребують подальшого наукового розвитку


23 Вересня 2023


6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (ICTERI 2023)

19 вересня 2023 року в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях (ICTERI 2023) відбувся 6-й англомовний міжнародний воркшоп, присвячений методам, ресурсам і технологіям відкритої освіти та науки (MROL 2023). Організаторами воркшопу Геннадієм Кравцовим (Херсонський державний університет), Марією Шишкіною (Інститут цифровізації освіти НАПН України), Паулом Пласкурою (Університет ім. Яна Кохановського, Польща) було відібрано для презентації 20 найкращих доповідей.


23 Вересня 2023


Цифрова дистанційна освіта – від пандемії COVID-19 до найкращих практик майбутнього

12-13 вересня 2023 року відбулася презентація результатів наукових досліджень вченими ІЦО НАПН України на міжнародній конференції “Digital remote education - from the COVID-19 Pandemic to the Best Practices for the Future” в Краківському педагогічному університеті імені Національної комісії освіти (Польща)


17 Вересня 2023


Освіта для сталого розвитку – поширення кращих практик

5-6 вересня 2023 року Світлана Литвинова та Марія Шишкіна, доктори педагогічних наук, провідні вчені ІЦО НАПН України взяли участь в міжнародній конференції “Education for sustainable development – dissemination of the best practices”, що відбулася в Краківському педагогічному університеті імені Національної комісії освіти (Польща). Науковиці презентували проєкт «SIN-NEC», поділилися досвідом організації дистанційної та змішаної форм навчання та співпраці, ініціювали дискусію щодо стійкості та потенціалу інтернаціоналізації для сприяння модернізації вищої освіти.


17 Вересня 2023


Матеріали 8-ї міжнародної конференції: Цифрова освіта в екологічних університетах (DEEU 2022)

Спільно з редакційною колегією після конференційного видання представляємо вашій увазі збірку тез 8-ї міжнародної конференції: Цифрова освіта в екологічних університетах. Цей захід є щорічним. Його організовано та проведено відповідно до плану діяльності НАПН України на 2022 рік. Співорганізатор заходу – Інститут цифровізації освіти НАПН України.

4 Серпня 2023


Новини 11 — 20 з 165
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад наукових установ НАПН України, затвердженого постановою НАПН України від 27 січня 2022 року № 1-2/1-12, Інститутом цифровізації освіти НАПН України 01 квітня 2024 року було оголошено конкурс на заміщення вакантних наукових посад.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.