Анонси подій та оголошення

3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024) 3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.
Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)
IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 

Конкурси від Національного фонду досліджень України Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.




Останні новини

 06.09.2024

Пілот Grammarly в Україні

Інститут цифровізації освіти НАПН України став учасником пілотного проєкту МОН України та Grammarly! Отримано ліцензії на використання Grammarly for Education. Співробітники Інституту долучилися до використання широких можливостей сучасного помічника з написання англійською.


 06.08.2024

Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Прокопенко Аллі Анатоліївні за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

29 липня 2024 року о 13.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Прокопенко Алли Анатоліївни «Розвиток цифрової компетентності офіцерів військового управління Збройних Сил України в системі підвищення кваліфікації» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.


 06.08.2024

Вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Водоп’ян Наталії Іванівні

15 липня 2024 року відбулося вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Водоп’ян Наталії Іванівні. 


 06.08.2024

Вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Рантюку Івану Івановичу

08 липня 2024 року відбулося вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Рантюку Івану Івановичу. 


 01.08.2024

Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості

У період з 25.06.2024 р. по 16.07.2024 р. було проведено серію зустрічей 510 учасників онлайн курсу «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Навчальний курс орієнтовано на рецензентів наукових матеріалів (з досвідом і без), редакторів наукових журналів, дослідників, а також усіх, хто прагнув покращити свої навички рецензування та бути в курсі сучасних тенденцій у науці. Серед організаторів - Інститут цифровізації освіти НАПН України. 365 осіб отримали сертифікати про успішне завершення навчання.


 30.06.2024

Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Водоп’ян Наталії Іванівні за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

28 червня 2024 року о 13.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Водоп’ян Наталії Іванівни «Методика проєктування вчителями хмаро орієнтованого середовища дистанційного навчання біології в умовах неформальної освіти» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.


 30.06.2024

Випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Пропонуємо Вашій увазі випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging SourcesCitation Index (ESCI).


 23.06.2024

Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Рантюку Івану Івановичу за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

20 червня 2024 року о 12.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Рантюка Івана Івановича «Використання інформаційно-комунікаційних технологій управління проєктами у процесі неформальної освіти фахівців ІТ-компаній» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки».


 19.06.2024

Загальні збори РМВ НАПН України

19 червня молоді вчені Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли участь у загальних зборах Ради молодих вчених Національної академії педагогічних наук України. Під час заходу присутні обговорювали основні напрацювання РМВ НАПН України за останні роки, обмінялися думками щодо подальшого розвитку науки та освіти в Україні, а також визначили пріоритетні завдання на найближчий час.


 19.06.2024

Конференція та загальні збори Eurodoc

4 - 7 червня 2024 р. у м. Любляна (Словенія) відбулася конференція та загальні збори Європейської ради докторантів і молодих дослідників (Eurodoc). У заході взяла участь кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України, консультантка Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України - Аліса Сухіх.