Новини

ІІ Літня школа підвищення кваліфікації "ШІ+освіта+наука"

30.06.23-02.07.23 організовано та проведено очну ІІ Літню школу підвищення кваліфікації "ШІ+освіта+наука", ініціатором якої була ВГО "Інноваційний університет". Анна Яцишин, провідний науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України була однією з розробників Програми підвищення кваліфікації та спікером цієї Літньої школи. Учасники – представники закладів вищої освіти, наукових установ, професійних та громадських об’єднань, установ неформальної освіти.


20 Липня 2023


Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2023: горизонти інновацій

25 травня 2023 р. відбулася щорічна VII міжнародна науково-практична конференція "Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2023: горизонти інновацій". Захід організовано Інститутом цифровізації освіти НАПН України разом із закладами освіти й науковими установами України та європейських країн. Конференція є платформою для обговорення викликів і кращих освітніх практик в Україні, Європі та світі крізь призму крос культурних порівнянь. Співробітники відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій представили учасниками заходу результати своїх наукових досліджень.

27 Травня 2023


ХІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2023

26 травня 2023 р. Інститут цифровізації освіти НАПН України виступив співорганізатором ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMoot Ukraine 2023. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка цього року проходила дистанційно, в режимі відео-конференції.


27 Травня 2023


Збірник матеріалів звітної наукової конференції Інституту цифровізації освіти НАПН України «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану»

Опубліковано збірник матеріалів звітної наукової конференції Інституту цифровізації освіти НАПН України «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану», що відбулася 24 лютого 2023 року.

2 Травня 2023


Сучасні цифрові технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи

06 квітня 2023 р. на базі кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася XI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні цифрові технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи», співорганізатором якої виступив Інститут цифровізації освіти НАПН України. Збірник матеріалів можна завантажити в Електронній бібліотеці НАПН України.


1 Травня 2023


І Науково-практична конференція з міжнародною участю  «Відкрита наука в умовах інтеграції освіти України до європейського дослідницького простору» (OS-UA-ERA-2023)

27 квітня 2023 року відбулася І Науково-практична конференція з міжнародною участю «Відкрита наука в умовах інтеграції освіти України до європейського дослідницького простору» (OS-UA-ERA-2023). Тематика конференції охоплювала питання розвитку теоретичних засад і обміну практичним досвідом застосування технологій відкритої науки в закладах освіти і наукових установах, використання дослідницьких цифрових сервісів та е-інфраструктур, шляхів інтеграції у Європейський дослідницький простір.


28 Квітня 2023


Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції

21 квітня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», співорганізатором якої є Інститут цифровізації освіти. У роботі конференції взяли участь Пінчук Ольга, Гриб’юк Олена, Дем’яненко Віктор Михайлович, Сороко Наталя, Богачков Юрій, Ухань Павло.


21 Квітня 2023


Взаємодія людини і нових технологій: штучний інтелект і майбутні застосування

13-15 квітня 2023 р. у Лозанні, Швейцарія, пройшла чергова міжнародні наукова конференція «Взаємодія людини і нових технологій: штучний інтелект і майбутні застосування» (IHIET-AI 2023). Значна кількість доповідей були зроблені онлайн. Поміж головних напрямів роботи наступні: Штучний інтелект, обчислювальні системи та інтелектуальне проєктування; Моделювання доповненої, віртуальної та змішаної реальності; Комп’ютерні системи розпізнавання соціального та емоційного впливу; Гуманістичні технології та майбутнє праці; Менеджмент, навчання та застосування в бізнесі. Від України була представлена одна доповідь. Співавтори – науковці нашого інституту: Олександр Буров, Світлана Литвинова і Ольга Пінчук.


17 Квітня 2023


Марафон «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ»

У межах Програми спільної діяльності з МОН України Інститутом цифровізації освіти НАПН України та ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» було проведено триденний Марафон «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ». На захід було зареєстровано 1055 осіб, які протягом трьох днів вивчали педагогічний досвід, отримували поради від вчителів-новаторів та взяли участь в онлайнових тренінгах.


13 Квітня 2023


Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану»

24 лютого 2023 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України, що проходила у змішаному форматі.

У роботі конференції взяли участь співробітники Інституту, представники закладів вищої та середньої освіти, аспіранти та докторанти.

Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України Биков Валерій Юхимович привітав учасників конференції та виступив з промовою.

З вітальним словом звернувся до учасників перший віце-президент НАПН України, головний вчений секретар, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Луговий Володимир Іларіонович.

Ляшенко Олександр Іванович, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти і цифровізації освітніх систем НАПН України, д-р пед. наук, проф., дійсний член НАПН України виступив з доповіддю «Проблеми розбудови ІОС в контексті цифровізації освіти».

27 Лютого 2023


Новини 21 — 30 з 165
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад наукових установ НАПН України, затвердженого постановою НАПН України від 27 січня 2022 року № 1-2/1-12, Інститутом цифровізації освіти НАПН України 01 квітня 2024 року було оголошено конкурс на заміщення вакантних наукових посад.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.