Новини

«Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання»

21 квітня 2021 Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Microsoft в Україні та мультимедійним видавництвом «Розумники» за активної підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара розпочато серію навчальних вебінарів на тему «Цифрова освіта викладачів: засоби Microsoft для віддаленого навчання», що проходитиме 21-23 квітня 2021 р.


23 Квітня 2021


Майстер-клас «Підготовка вчителя математики до змішаного та дистанційного навчання учнів»

24 лютого 2021 року у Криворізькому державному університеті у межах реалізації проєкту «Хмаро орієнтовані системи відкритої науки у навчанні і професійному розвитку вчителів», (керівник М. П. Шишкіна, д-р пед. наук, завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України), що здійснюється за підтримки Національним фондом досліджень України, було проведено майстер-клас «Підготовка вчителя математики до змішаного та дистанційного навчання учнів» (спікер М. В. Мар’єнко, к.пед.н., докторант, с.н.с відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти, виконавець проєкту).

2 Березня 2021


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2021"

2 березня 2021 р. у Національній академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар для вчителів, керівників закладів освіти, аспірантів, методистів, науково-педагогічних працівників: "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2021 (Подолання викликів у період карантину, спричиненого COVID-19)". Захід проведено ІІТЗН НАПН Україна за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


2 Березня 2021


Вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці»

27.01.2021 р. відбувся вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці». Учасниками вебінару були наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, загальна кількість учасників – понад 60 осіб.


27 Січня 2021


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

26.01.2021 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше у 2021 році засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».


26 Січня 2021


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

20 січня 2021 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше в цьому році засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».


20 Січня 2021


СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ 3L-PERSON 2020

10.10.2020 завершено роботу V Міжнародного семінару «Професійна підготовка та навчання протягом життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person 2020)», що проходив 06-10.10.2020 р. як частина Міжнародної конференції ICTERI 2020. Співголовами семінару були вчені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України С. Г. Литвинова і О. Ю. Буров О.Ю. Для презентації наукових здобутків було подано 43 роботи, з яких після подвійного рецензування були відібрані 21. Головними науковими відмінностями тематики представлених і відібраних робіт стали: підвищена увага до досліджень і практичних розробок з питань адаптивного та змішаного навчання, змішаного навчання та підготовки ІТ спеціалістів.


10 Жовтня 2020


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

08.09.2020 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено апробацію дисертаційної роботи ад’юнкта наукового відділу організації підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського капітана Киви Владислав Юрійовича «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності викладачів системи військової освіти у процесі дистанційного навчання»


8 Вересня 2020


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ОРГАНІЗАЦІЯ ЛАБОРАТОРНИХ І ПРАКТИЧНИХ РОБІТ

07 серпня 2020 р. відбулась друга зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Вебінар "Організація лабораторних і практичних робіт в умовах дистанційного навчання" було присвячено організаційним моментам у підготовці учителів природничо-математичних дисциплін до використання комп’ютерних моделей під час введення карантинних заходів. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, заступник директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.


7 Серпня 2020


ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ЧЕК-ЛИСТ ПІДГОТОВКИ

31 липня 2020 р. відбулась перша зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів загальної середньої освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, д. пед. н., в.о. заступника директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.

31 Липня 2020


Новини 31 — 40 з 160
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.