Новини

Одеські педагоги вивчали досвід впровадження інноваційних технологій Одеські педагоги вивчали досвід впровадження інноваційних технологій

8-9 листопада на базі одеських шкіл № 81 і № 117 відбулися науково-практичні семінари для вчителів з питань впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес. 

7 Листопада 2016


 Про які сучасні технології навчання дізнавалися педагоги на семінарі «Розумники»? Про які сучасні технології навчання дізнавалися педагоги на семінарі «Розумники»?
Нещодавно відбувся Всеукраїнський семінар в рамках Всеукраїнського педагогічного проекту «Розумники» (SMART KIDS), який ініційовано Інститутом інформаційних технологій та засобів навчання і мультимедійним видавництвом «Розумники».
1 Листопада 2016


VIІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» VIІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»
25-27 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VІII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було нагороджено Дипломом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику».
25 Жовтня 2016


Загальні збори Національної академії педагогічних наук України Загальні збори Національної академії педагогічних наук України
20-21 жовтня 2016 року відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України. Вчені наукових установ Академії обговорювали актуальні питання стратегічних пріоритетів розвитку загальноосвітньої школи України.
21 Жовтня 2016


Відбулася робоча зустріч з представниками навчальних закладів Республіки Польщі Відбулася робоча зустріч з представниками навчальних закладів Республіки Польщі

Упродовж 19-21 жовтня 2016 року в рамках дослідницького проекту «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» відбулась робоча зустріч Олени Гриб’юк, керівника проекту, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з педагогами та директорами навчальних закладів Республіки Польщі, представниками провідних вищих навчальних закладів в Катовіце.

21 Жовтня 2016


Підсумкове онлайн-засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції Підсумкове онлайн-засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції

19 жовтня 2016 року відбулося підсумкове пленарне онлайн-засідання Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу». У засіданні взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України О.М.Спірін, М.В.Попель.

19 Жовтня 2016


IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки» IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки»

18 жовтня 2016 року в Національному Центрі Ядерних Досліджень відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки», присвячена проблематиці кібербезпеки та протидії загрозам безпеки в різних сферах суспільного життя з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

18 Жовтня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
17 жовтня 2016 року о 14.00 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було заслухано доповідь Колос К.Р.
17 Жовтня 2016


Міжнародна науково-практична конференція "Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи" Міжнародна науково-практична конференція "Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи"

Завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України Іванова С.М. взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи», що відбулася 11-13 жовтня 2016 р. у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченкам, Київ,

13 Жовтня 2016


Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання

3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у м.Шостка відбувся науково-практичний семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання".

З метою обміну досвідом й подальшого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах України науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли активну участь в обговоренні основних положень науково-практичного семінару.

4 Жовтня 2016



Новини 471 — 480 з 608
Початок | Поперед. | 46 47 48 49 50 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.