Новини

Круглий стіл "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти" Круглий стіл "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти"
16 вересня у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулася зустріч освітян різних регіонів України за круглим столом "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти". Директори шкіл, представники вищих педагогічних навчальних закладів, науковці Національної академії педагогічних наук України конструктивно обговорювали проекти "Концепції середньої загальноосвітньої школи України" та Концептуальних засад реформування середньої освіти "Нова українська школа". Від Інституту в Кругломі столі взяла участь заступник директора Ольга Пінчук. У Порівняльному аналізі концептуальних документів активну участь взяли представники батьківської громадськості, сільських шкіл, директори різнопрофільних шкіл і колегіумів.
16 Вересня 2016


Семінар в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа» Семінар в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа»
3-10 вересня в рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа» відбувся семінар, присвячений розробці нових підходів до написання навчальних програм на компетентісних засадах (Польща, м.Сулеювек). До роботи залучилися співробітники Інституту Овчарук О.В. та Дементієвська Н.П., що працювали у робочих групах.
10 Вересня 2016


Презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні» Презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні»
5 вересня 2016 р. відбулася презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні».
7 Вересня 2016


Захист кандидатської дисертації Кочаряна Артура Борисовича Захист кандидатської дисертації Кочаряна Артура Борисовича
06 вересня 2016 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської захист дисертації Кочаряна Артура Борисовича на тему «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності науково-педагогічних працівників гуманітарних спеціальностей класичних університетів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
6 Вересня 2016


Зі святом знань! Зі святом знань!

Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаємо з особливим для всіх нас святом - Днем знань і початком навчального року!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і світлим, надихне на плідну працю, відкриє нові шляхи для творчих здобутків! Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, натхнення, миру та злагоди!

Зі святом!
1 Вересня 2016


Другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» Другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати»
25-27 серпня у Запоріжжі пройшов другий етап тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Тренінг став першим масштабним заходом практичного експериментального проекту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізький області», який розпочато 15 липня Благодійним Фондом Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України. Тренінг з ефективного використання ІКТ у формувальному оцінюванні дітей з особливими потребами провела Ніна Петрівна Дементієвська, науковий співробітник ІІТЗН НАПН України.
27 Серпня 2016


Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи
Відбувся круглий стіл «Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи» в рамках Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids). Керівник проекту С.Г. Литвинова, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доповіла про результати ІІ етапу дослідно-експериментальної роботи.
25 Серпня 2016


День Державного Прапора і Незалежності України! День Державного Прапора і Незалежності України!
Шановні колеги, шановні співвітчизники! 
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України! 
Розбудова незалежної, могутньої та заможної держави — прагнення кожного українця, 
мета, на досягнення якої ми спрямовуємо максимум своїх зусиль. 
Бажаемо Вам миру, благополуччя, творчих здобутків і звершень, які примножать велич України!
24 Серпня 2016


Наукометричний рейтинг безпосередньо від Google Академія
Для вітчизняних наукових журналів з червня 2016 року маємо наукометричний рейтинг безпосередньо від Google Академія
Дуже приємно, що всі видання за участю Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України входять до ТОП-100: Інформаційні технології і засоби навчання (4-те місце), Інформаційні технології в освіті (6-те місце), Комп'ютер у школі та сім'ї (20-те місце)!
27 Липня 2016


Одноденний семінар-тренінг «Засоби розв'язання математичних задач у SageMathCloud» Одноденний семінар-тренінг «Засоби розв'язання математичних задач у SageMathCloud»
З ініціативи спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся одноденний семінар-тренінг «Засоби розв'язання математичних задач у SageMathCloud».
4 Липня 2016



Новини 481 — 490 з 602
Початок | Поперед. | 47 48 49 50 51 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.