Новини

З Новим Роком та Різдвом Христовим! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні освітяне, колеги, друзі! Щиро вітаємо вас із прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!
Хай цей рік подарує вам багато радості, миру, достатку, благодаті та здоров'я. Творчих здобутків та професійного зростання. Хай ваші серця будуть сповнені любові та надії на краще і новий рік принесе добро і процвітання.
Нехай мир запанує в нашій країні і кожній домівці!

1 Січня 2017


Звітна Вчена рада Інституту Звітна Вчена рада Інституту
26 грудня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася звітна Вчена рада Інституту.
26 Грудня 2016


У Міністерстві освіти і науки України відбувся підсумковий семінар освітнього програми «Три молочних продукти на день» за підтримки виробників молочної продукції У Міністерстві освіти і науки України відбувся підсумковий семінар освітнього програми «Три молочних продукти на день» за підтримки виробників молочної продукції

22 грудня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся підсумковий семінар «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти: Проект «3 молочні продукти на день» - результати та перспективи».

22 Грудня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
22 грудня 2016 року о 14.00 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було заслухано доповіді Тимчук Л.І. і Мельник О.М.
22 Грудня 2016


ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2016» ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2016»

15 грудня 2016 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України пройшла ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2016». Організатор конференції: Рада молодих вчених Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

15 Грудня 2016


Інновації в школі: як сучасні технології допомагають навчатись Інновації в школі: як сучасні технології допомагають навчатись

Зустріч у Луцьку зібрала понад 70 освітян з Волинської та інших областей України. У заході взяли участь провідні фахівці з інформатизації освітньої галузі – представники Інституту модернізації змісту освіти МОН України та мультимедійного видавництва «Розумники», яке спеціалізується на електронному навчальному контенті.

15 Грудня 2016


Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України видано ліцензію на освітню діяльність Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України видано ліцензію на освітню діяльність

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25.11.2016 р. № 1499л Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України видано ліцензію на освітню діяльність у сфері вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні у галузі знань "01 Освіта", за спеціальністю "011 Науки про освіту", спеціалізацією «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Ліцензований обсяг – 10 осіб.

28 Листопада 2016


Формуємо культуру здорового харчування у дітей.  Уроки про «МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ» буде впроваджено у школах України Формуємо культуру здорового харчування у дітей. Уроки про «МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ» буде впроваджено у школах України

23 листопада 2016 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся науково практичний семінар для педагогів з 20 районів Харківської області та м. Харкова на тему «Молоко та молочні продукти», організований спільно з Міністерством освіти і науки України та ІІТЗН Національної академії педагогічних наук України.

23 Листопада 2016


Вчитель, як лікар, завжди потребує нової практики Вчитель, як лікар, завжди потребує нової практики

Професію вчителя можна порівняти з лікарем. Чому? Лікар, не може лікувати людей так, як лікували цьому «вчора». І педагог, не може вчити так, як вчили його у свій час. Тому аналіз нових кращих практик та обмін досвідом з використання сучасних інформаційних технологій в навчально-виховному процесі стає для вчителя важливою частиною його професії.

11 Листопада 2016


Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

09-10 листопада 2016 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності».

Організаторами конференції були: Національна академія наук України, Національна академія педагогічних наук України, Український мовно-інформаційний фонд, Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Навчально-наукового інституту комп'ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

10 Листопада 2016



Новини 461 — 470 з 608
Початок | Поперед. | 45 46 47 48 49 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.