Новини

Хмарні сервіси як чинник розбудови технологічного простору інноваційної школи

Відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Хмарні сервіси як чинник розбудови технологічного простору інноваційної школи». В рамках заходу було презентовано нові можливості Office365 для академічних установ та безкоштовну платформу для дистанційного навчання на базі EdX. 

6 Травня 2016


Науково-практичний семінар у Дніпропетровську

Видавництво «Розумники» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 квітня провели науково-практичний семінар для освітян Дніпропетровської області.
28 Квітня 2016


У Запоріжжі відбувся навчальний семінар для вчителів області

На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27 квітня відбувся ознайомчий навчальний семінар «Сучасні технічні засоби для вивчення предметів природничо-математичного циклу». Захід пройшов за підтримки ТМ «Розумники» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
27 Квітня 2016


День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

Офіційно набір до першого класу стартував 1 квітня. Тепер школи проводять активно співбесіди, зустрічі з батьками та дітьми.
25 Квітня 2016


Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

21 квітня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». В рамках семінару Дементієвська Ніна Петрівна провела семінар-тренінг на тему: «Критичне оцінювання ресурсів інтернету та ЗМІ». На семінарі були присутні аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості семінару.

21 Квітня 2016


У Львові відбулась презентація нових ідей для навчання

Педагоги Львова відвідали навчально-практичний семінар, який 21 квітня провели «Розумники».

21 Квітня 2016


Сучасний підхід до навчання у Нововолинську

Минулого року Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області долучилася до «Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники», який передбачає використання електронних інтерактивних ресурсів для вивчення базових предметів у початкових класах. Школа вже встигла освоїти сучасні засоби навчання та взимку провести на базі свого навчального закладу міський семінар учителів початкових класів «Упровадження експерименту «Розумники». А ось нещодавно, у середу, 20 квітня, за ініціативи ТМ «Розумники» знову у школі пройшов семінар педагогів початкової освіти.

20 Квітня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

19.04.2016. Відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». 

19 Квітня 2016


Вчителі фізики та методисти Волинської області обмінювалися досвідом з використання освітніх технологій

До Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 19 квітня вчителі фізики та методисти області прибули на семінар «Використання цифрових освітніх технологій у навчанні фізики в загальноосвітніх навчальних закладах», який проводила ТМ «Розумники».

19 Квітня 2016


Навчальний семінар для вчителів початкових класів Волинської області

Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради стала місцем зустрічі фахівців ТМ «Розумники» та педагогів з початкової освіти Волинської області. У вівторок, 19 квітня, тут відбувся навчальний семінар «Всеукраїнський педагогічний експеримент «Розумники» (Smart Kids)».

19 Квітня 2016


Новини 131 — 140 з 161
Початок | Поперед. | 12 13 14 15 16 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад наукових установ НАПН України, затвердженого постановою НАПН України від 27 січня 2022 року № 1-2/1-12, Інститутом цифровізації освіти НАПН України 01 квітня 2024 року було оголошено конкурс на заміщення вакантних наукових посад.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.