26 квітня 2024 р. відбулася IІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», ініціатором та базою якого став Донецький державний університет внутрішніх справ, м. Кропивницький. Інститут цифровізації освіти другий рік поспіль є співорганізатором цього заходу, місія якого в обговоренні актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.
Програма конференції >>>
Учасників конференції під час пленарного засідання привітала ПІНЧУК Ольга, заступник директора Інституту з науково-експериментальної роботи.
Робота відбувалася у чотирьох секціях.
Секція І. Світовий досвід та перспективи розвитку викладання навчальних дисциплін в контексті засад STEAM-освіти.
Секція ІІ. STEAM-технології навчання в закладах вищої освіти.
Секція ІІІ. Теоретико-методологічні аспекти формування soft skills в процесі навчання здобувачів та здобувачок в закладах освіти.
Секція IV. Використання освітніх платформ для організації міжнародної проєктно-дослідницької STEAM-діяльності.
Теоретичні основи та досвід використання імерсивних технологій при організації STEАM-проєктів в закладах загальної середньої освіти презентувала СОРОКО Наталія – провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти.