All-Ukrainian Methodological Seminar for Postgraduates

All-Ukrainian Methodological Seminar for Postgraduates

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України 21 травня 2015 року, в рамках проведення фестивалю науки, відбулося засідання Всеукраїнського науково-методологічного семінару «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». У першій частині було представлено та обговорено доповіді аспірантів Інституту та гостей семінару. Тематика доповідей стосувалась актуальних питань розробки електронних навчальних ресурсів та використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальних закладах різних рівнів. На семінарі були присутні понад 30 осіб: аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості з різних установ та навчальних закладів (Національний технічний університет «КПІ», Житомирський державний університет ім. Івана Франка, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка). 

Під час другої частини семінару бажаючі взяли участь в інтерактивній вправі «Планування основних етапів роботи над дисертацією». Учасники були об’єднані в міні-групи для обговорення і виконання вправи, після відбулася презентація роботи груп та підведення підсумків.

21.05.15_семінар ІІ частина1.jpg

Анонси та оголошення

I ONLINE SCHOOL "DIGITAL TECHNOLOGIES IN SCIENTIFIC RESEARCH"

Ladies and Gentlemen! We invite you to join the online school as participants and improve your digital competence!

The online school "Digital technologies in scientific research" is a volunteer initiative and is conducted with the aim of increasing the level of digital competence of scientific, scientific and pedagogical workers, graduate students and doctoral students.