У рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», що має науковий супровід в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся «Фестиваль педагогічних ідей в Майкрософті»
У Фестивалі взяли активну участь понад 100 представників дослідно-експериментальних майданчиків, методистів ІППО, директорів і вчителів шкіл України.
На Фестивалі виступили:
- Свириденко Ольга, керівник освітніх програм компанії Майкрософт Україна з доповіддю «Інновації в системі освіти. Освітні практики»,
- Рудюк Роман, керівник програми» Партнерство в навчанні» компанії Майкрософт Україна з доповіддю «Тенденції розвитку мережі «Партнерство у навчанні»»,
- Литвинова Світлана, керівник проекту, к.пед.н., с.н.с. Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, керівник проекту «Хмарні сервіси в освіті» з доповіддю «Всеукраїнський проект «Хмарні сервіси в освіті»: здобутки та перспективи»,
- Гущина Наталія Миколаївна, начальник відділу неформальної та інформальної освіти Інституту модернізації змісту освіти МОН України з доповіддю «Тенденції розвитку відкритої освіти»,
- Григор'єв Сергій, директор Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій імені Олеся Гончара з доповіддю «Концепція побудови хмарного документообігу навчального закладу»
- Каплушенко Ігор, генеральний директор компанії «Розумники» з доповіддю «Тенденції розвитку електронної освіти»,
- Литвинова Світлана, керівник проекту, к.пед.н., с.н.с. Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, керівник проекту «Хмарні сервіси в освіті» з доповіддю про педагогічну ініціативу Всеукраїнського проекту «Я патріот своєї країни» та ін.
Під час проведення Фестивалю на «Хмарному Олімпі» за вагомий внесок у розбудову єдиного інформаційного простору навчальних закладів України в рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» Подяками та Грамотами компанії Майкрософт були відзначені кращі керівники та педагогічні практики з використання хмарних сервісів у навчально-виховному процесі.
З вітальним словом до переможців виступила Перший заступник Директора Департаменту освіти м.Києва Челомбітько Вікторія Юріївна.
Організаторами та педагогами-переможцями було проведено ряд навчальних майстер-класів.
![PA160029.JPG PA160029.JPG](/upload/medialibrary/2e5/2e586c8cef1c79066c3050f63197b6f9.JPG)