Новини

Випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» Випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»
Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 4 (96) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Виданнявключенодо Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index, ESCI = 0,8 (2022) та JCI = 0,45 (2022) – Journal Citation Indicator вкатегоріїEducation & Educational Research.
30 Вересня 2023


Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього

Цифровізація освіти стала необхідністю. Одним із ключових факторів її успішного впровадження є співпраця між науковими установами і закладами вищої освіти, зокрема. Однією з головних переваг співпраці між науковими установами, що спеціалізуються на цифровізації освіти, і закладами вищої освіти є можливість спільного проведення досліджень і розробок. З одного боку, наша наукова установа має доступ до новітніх технологій, а колектив науковців – носій експертного знання у галузі цифровізації освіти і науки. З іншого боку, заклади вищої освіти можуть надати доступ до студентів і педагогічного персоналу для впровадження інновацій в освітній процес. Це може включати в себе розробку нових цифрових платформ, методів навчання, а також аналіз даних для підвищення якості освіти. Протягом 2022-2023 років Інститут цифровізації освіти НАПН України уклав договори та підписав угоди з провідними закладами вищої освіти, серед яких сім університетів, а також: дві наукові установи, наукові бібліотеки, видавництва, громадські організації та ін.

29 Вересня 2023


Здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук Здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук

Колектив Інституту цифровізації освіти НАПН України вітає Анну Яцишин, молоду вчену, доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника відділу Цифрової трансформації НАПН України Інституту цифровізації освіти НАПН України, заступника голови Ради молодих вчених НАПН України зі здобуттям стипендії Верховної ради України 2023 р. (Постанова Верховної Ради України від 09 серпня 2023 року № 3297-IX «Про призначення у 2023 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук»).

27 Вересня 2023


Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті» Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року відбулась ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті», організована та проведена відділом технологій відкритого навчального середовища Інституту цифровізації освіти (ІЦО) НАПН України. Співорганізаторами та партнерами конференції стали Національна академія освіти ім. І. Алтинсаріна Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, Краківський педагогічний університет імені Комісії народної освіти, UiT Арктичний університет Норвегії. 

26 Вересня 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях" Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"
26 вересня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару, докторанти Інституту виступили з доповідями, в яких представили результати своїх дисертаційних досліджень за 2022-2023 навчальний рік.
26 Вересня 2023


Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії

20 вересня 2023 року Національний центр «Мала академія наук України» зібрав для обміну кращим педагогічним досвідом і науковими практиками на V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії» найкращих представників науково-освітянської громади України.

Співорганізаторами заходу були провідні наукові установи: академічні дослідні наукові установи, науково-освітні заклади і громадські організації. Інститут цифровізації освіти НАПН України був співорганізатором форуму.

Відкрив Форум академік НАН України, академік НАПН України, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий. Захід зібрав понад 1000 науковців і освітян не тільки з усіх регіонів України, а й з зарубіжжя, зокрема Бразилії, Словаччини, Китаю, Ізраїлю, США, які обговорювали на 9 наукових панелях і 2 круглих столах проблеми, що потребують подальшого наукового розвитку

23 Вересня 2023


6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (ICTERI 2023) 6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (ICTERI 2023)

19 вересня 2023 року в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях (ICTERI 2023) відбувся 6-й англомовний міжнародний воркшоп, присвячений методам, ресурсам і технологіям відкритої освіти та науки (MROL 2023). Організаторами воркшопу Геннадієм Кравцовим (Херсонський державний університет), Марією Шишкіною (Інститут цифровізації освіти НАПН України), Паулом Пласкурою (Університет ім. Яна Кохановського, Польща) було відібрано для презентації 20 найкращих доповідей.

23 Вересня 2023


DEEPINVENTHEI DEEPINVENTHEI

2023 року Інститут цифровізації освіти НАПН України долучився як асоційований партнер до проєкту DEEPINVENTHEI, який підтримується Європейським Союзом і має на меті створити міжнародну мережу інновацій для талановитої молоді, сприяти її навчанню та стартапам у сфері високих технологій.

Проєкт DEEPINVENTHEI виконується консорціумом з 18 учасників - 11 партнерів та 7 асоційованих партнерів (https://eit-hei.eu/projects/deep-inventhei/).
20 Вересня 2023


2nd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2023) 2nd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2023)
19 вересня 2023 року в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях (ICTERI 2023) відбувся другий англомовний воркшоп з цифрової трансформації освіти (DigiTransfEd 2023). Організаторами воркшопу Тетяною Вакалюк (Державний університет «Житомирська політехніка»), Вячеславом Осадчим (Київський університет імені Бориса Грінченка) та Ольгою Пінчук (Інститут цифровізації освіти НАПН України) було відібрано для презентації 16 найкращих доповідей
20 Вересня 2023


Вибори в Інституті цифровізації освіти НАПН України Вибори в Інституті цифровізації освіти НАПН України
18 вересня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України, що пройшло у змішаному форматі. Основними питаннями заходу були обрання заступників директора та вченого секретаря інституту. Вибори пройшли відповідно процедури та мали кворум. Вітаємо Світлану Литвинову, Ольгу Пінчук та Олександру Соколюк з обранням на керівні посади в Інституті цифровізації освіти НАПН України.
18 Вересня 2023



Новини 41 — 50 з 602
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.